Huidige Fractie

Fractie 45 zal vanuit ORAS de studenten vertegenwoordigen in het collegejaar 2017/2018. De ORAS-fractie bestaat dit jaar uit 7 personen. De fractie spreekt vanuit de vereniging en de achterban met medewerkers, het College van Bestuur (CvB) en neemt deel in werkgroepen betreffende het onderwijs, faciliteiten en studentenzaken. Wil jij volgend jaar ook onderdeel uitmaken van de fractie? Klik hier voor meer informatie.

v.l.n.r. Daan Gorsse, Yannick Hoff, Fieke Noordam, Marie Sam Rutten, Benjamin Schoemaker, Marijke Blom, Carel Wagenaar
v.l.n.r. Daan Gorsse, Yannick Hoff, Fieke Noordam, Marie Sam Rutten, Benjamin Schoemaker, Marijke Blom, Carel Wagenaar

Marie Sam Rutten

Functie: Voorzitter Centrale Studentenraad en Voorzitter ORAS

Portefeuille: Studentzaken – Ras/Profileringsfonds

Specialisatie: Reglementen

Overleggen: Studieverenigingen (FO)

Email: MarieSam@oras.nl

Fieke Noordam

Functie: Secretaris

Portefeuille: Onderwijs

Overleggen: Studieverenigingen Raad – Onderwijs (SVR-O)

Email: Fieke@oras.nl

Benjamin Schoemaker

Functie: Penningmeester

Portefeuille: Onderwijs – Landelijk

Email: Benjamin@oras.nl

Yannick Hoff

Functie: Vicevoorzitter

Portefeuille: Faciliteiten en Campus

Specialisatie: Financiën van de TU Delft

Email: Yannick@oras.nl

Marijke Blom

Functie: Commissaris Extern

Portefeuille: Studentenzaken – Sport & Cultuur, OWee en Internationalisering

Overleggen: Studieverenigingen Raad (SVR), Verenigings Raad (VeRa)

Email: Marijke@oras.nl

Daan Gorsse

Functie: Commissaris Marketing

Portefeuille: Faciliteiten en Campus – ICT

Email: Daan@oras.nl

 

Carel Wagenaar

Functie: Commissaris Communicatie

Portefeuille: Onderwijs

Specialistatie: Bestuur

Email: Carel@oras.nl

Gesponsord door