Studentenraad TU Delft
Header

Fractie 42

Fractie 42 zal vanuit ORAS de studenten vertegenwoordigen in het collegejaar 2014/2015. De ORAS-fractie bestaat dit jaar uit 7 personen. De fractie spreekt vanuit de vereniging en de achterban met medewerkers, het College van Bestuur (CvB) en neemt deel in werkgroepen betreffende het onderwijs, faciliteiten en studentenzaken. Meer informatie over de dagelijkse bezigheden van de fractie is hier te vinden.

v.l.n.r. Martijn Bregman, Suzanne Janssen, Malou Visser, Umbriël Post, Ellen Tolboom, Jeroen Delfos, Mathijs Hoogland

v.l.n.r. Martijn Bregman, Suzanne Janssen, Malou Visser, Umbriël Post, Ellen Tolboom, Jeroen Delfos, Mathijs Hoogland

Jeroen-websiteJeroen Delfos

Functie: Voorzitter Centrale StudentenRaad en Voorzitter ORAS

Portefeuille: Faciliteiten, Campus en Huisvesting – ICT

Specialisatie: Financiën

Email: Jeroen@oras.nl

 

Umbriel-websiteUmbriël Post

Functie: Secretaris

Portefeuille: Onderwijs – Landelijk

Specialisatie: Vereniging ORAS

Email: Umbriel@oras.nl

 

Mathijs-websiteMathijs Hoogland

Functie: Penningmeester

Portefeuille: Onderwijs

Overleggen: Studieverenigingen Raad – Onderwijs (SVR-O)

Email: Mathijs@oras.nl

 

Martijn-websiteMartijn Bregman

Functie: Vicevoorzitter

Portefeuille: Onderwijs

Email: Martijn@oras.nl

 

 

Ellen-websiteEllen Tolboom

Functie: Commissaris Extern

Portefeuille: Studentzaken – RAS maanden en ondernemerschap

Overleggen: Studieverenigingen Raad (SVR), Verenigings Raad (VeRa)

Email: Ellen@oras.nl

 

Malou-websiteMalou Visser

Functie: Commissaris Marketing

Portefeuille: Studentzaken – Sport & Cultuur, internationalisering

Overleggen: Marketing & Communicatie

Email: Malou@oras.nl

 

Suzanne-websiteSuzanne Janssen

Functie: Commissaris Communicatie

Portefeuille: Faciliteiten, Campus en Huisvesting

Email: Suzanne@oras.nl