Studentenraad TU Delft
Header

Fractie 43

Fractie 43 zal vanuit ORAS de studenten vertegenwoordigen in het collegejaar 2015/2016. De ORAS-fractie bestaat dit jaar uit 7 personen. De fractie spreekt vanuit de vereniging en de achterban met medewerkers, het College van Bestuur (CvB) en neemt deel in werkgroepen betreffende het onderwijs, faciliteiten en studentenzaken. Meer informatie over de dagelijkse bezigheden van de fractie is hier te vinden.

v.l.n.r. Johan van den Heuvel, Loulou Zaat, Julie Fraiture, Lex Razoux Schultz, Eva Rikkers, Noortje van Wageningen enLotfy Hassan

v.l.n.r. Johan van den Heuvel, Loulou Zaat, Julie Fraiture, Lex Razoux Schultz, Eva Rikkers, Noortje van Wageningen enLotfy Hassan

Lex Razoux Schultz

Functie: Voorzitter Centrale StudentenRaad en Voorzitter ORAS

Portefeuille: Studentzaken, Sport & Cultuur

Specialisatie: Financiën

Email: Lex@oras.nl

 

Eva_kleinEva Rikkers

Functie: Secretaris

Portefeuille: Faciliteiten, Campus en Huisvesting

Email: Eva@oras.nl

 

 

Johan van den Heuvel

Functie: Penningmeester

Portefeuille: Faciliteiten, Campus en Huisvesting – ICT

Overleggen: Marketing & Communicatie

Email: Johan@oras.nl

 

Loulou Zaat

Functie: Vicevoorzitter

Portefeuille: Onderwijs

Specialisatie: Vereniging ORAS

Email: Loulou@oras.nl

 

Julie Fraiture

Functie: Commissaris Extern

Portefeuille: Studentenzaken – RAS en ondernemerschap

Overleggen: Studieverenigingen Raad (SVR), Verenigings Raad (VeRa)

Email: Julie@oras.nl

 

Lotfy Hassan

Functie: Commissaris Marketing

Portefeuille: Onderwijs – Landelijk

Email: Lotfy@oras.nl

 

 

Noortje van Wageningen

Functie: Commissaris Communicatie

Portefeuille: Onderwijs

Overleggen: Studieverenigingen Raad – Onderwijs (SVR-O)

Email: Noortje@oras.nl