Studentenraad TU Delft
Header

Fractie 44

Fractie 44 zal vanuit ORAS de studenten vertegenwoordigen in het collegejaar 2016/2017. De ORAS-fractie bestaat dit jaar uit 7 personen. De fractie spreekt vanuit de vereniging en de achterban met medewerkers, het College van Bestuur (CvB) en neemt deel in werkgroepen betreffende het onderwijs, faciliteiten en studentenzaken. Meer informatie over de dagelijkse bezigheden van de fractie is hier te vinden.

v.l.n.r. Ellard Volmer, Natalie Brik, Mathias de Koning, Valérie de Vlam, Max Capelle,  Josephine Dumas, en Lucas Pijnacker Hordijk

v.l.n.r. Ellard Volmer, Natalie Brik, Mathias de Koning, Valérie de Vlam, Max Capelle,  Josephine Dumas, en Lucas Pijnacker Hordijk

mathiasMathias de Koning

Functie: Voorzitter Centrale StudentenRaad en Voorzitter ORAS

Portefeuille: Studentzaken – Ras en ondernemerschap

Specialisatie: Financiën van de TU Delft

Email: Mathias@oras.nl

 

natalieNatalie Brik

Functie: Secretaris

Portefeuille: Faciliteiten, Campus en Huisvesting

Specialisatie: Regelementen

Overleggen: Facultair Overleg (FO)

Email: Natalie@oras.nl

 

ellardEllard Volmer

Functie: Penningmeester

Portefeuille: Onderwijs – Landelijk

Email: Ellard@oras.nl

 

 

maxMax Capelle

Functie: Vicevoorzitter

Portefeuille: Faciliteiten, Campus en Huisvesting – ICT

Email: Max@oras.nl

 

 

valerieValerie de Vlam

Functie: Commissaris Extern

Portefeuille: Onderwijs

Overleggen: Studieverenigingen Raad (SVR), Verenigings Raad (VeRa)

Email: Valerie@oras.nl

 

josephineJosephine Dumas

Functie: Commissaris Marketing

Portefeuille: Onderwijs

Specialistatie: Bestuur

Email: Josephine@oras.nl

 

lucasLucas Pijnacker Hordijk

Functie: Commissaris Communicatie

Portefeuille: Studentenzaken – Sport & Cultuur en Internationalisering

Email: Lucas@oras.nl