fbpx

Huidige Fractie

Fractie 47 zal vanuit ORAS de studenten vertegenwoordigen in het collegejaar 2019/2020. De ORAS-fractie bestaat dit jaar uit 7 personen. De fractie spreekt vanuit de vereniging en de achterban met medewerkers, het College van Bestuur (CvB) en neemt deel in werkgroepen betreffende het onderwijs, faciliteiten en studentenzaken. Wil jij volgend jaar ook onderdeel uitmaken van de fractie? Klik hier voor meer informatie.

De Fractie is opgebouwd als volgt:

Zara-Vé van Tetterode

Functie: Voorzitter Centrale Studenten Raad en Voorzitter ORAS

Portefeuille: Onderwijs

Specialisatie: Reglementen

Email: Zara-Ve@oras.nl 

 

Emilie Jong

Functie: Secretaris

Portefeuille: Studentenzaken – Regeling Profileringsfonds (RPF), OWee/KMT, Ontplooiing, Library, Dreamteams

Specialisatie: Onderzoeksreis

Email: Emilie@oras.nl

Tim Scholts

Functie: Penningmeester

Portefeuille: Studentenzaken – X (voormalig S&C), Internationalisering, Integriteit, Huisvesting, Leadership academy

Specialisatie: Financien TU Delft

Overleg: Verenigings Raad (VeRa)

Email: Tim@oras.nl 

Coco Langens

Functie: Vice-President

Portefeuille: Onderwijs

Specialisatie: Campagneteam

Overleg: Interstedelijk Studenten Overleg (ISO)

Email: Coco@oras.nl

 

Yasmine Ouibrahim

Functie: Commissaris Extern

Portefeuille: Faciliteiten – ICT

Specialisatie: Campagneteam

Overleg: Studieverenigingen Raad (SVR)

Email: Yasmine@oras.nl 

Hielke Piera

Functie: Commissaris Marketing

Portefeuille: Faciliteiten – Campus

Specialisatie: Bestuur ORAS

Overleg: Communication TU Delft

Email: Hielke@oras.nl

Lars van der Horst

Functie: Commissaris Communicatie

Portefeuille: Onderwijs

Specialisatie: Onderzoeksreis

Overleg: Facultair Overleg (FO), Studieverenigingen Raad Onderwijs (SVR-O)

Email: Lars@oras.nl

Gesponsord door