Huidige Fractie

Fractie 46 zal vanuit ORAS de studenten vertegenwoordigen in het collegejaar 2018/2019. De ORAS-fractie bestaat dit jaar uit 7 personen. De fractie spreekt vanuit de vereniging en de achterban met medewerkers, het College van Bestuur (CvB) en neemt deel in werkgroepen betreffende het onderwijs, faciliteiten en studentenzaken. Wil jij volgend jaar ook onderdeel uitmaken van de fractie? Klik hier voor meer informatie.

De Fractie is opgebouwd als volgt:

Anne-Kee Doing

Functie: Voorzitter Centrale Studenten Raad en Voorzitter ORAS

Portefeuille: Onderwijs

Specialisatie: Reglementen

Email: Anne-Kee@oras.nl

 

 

 

Mart van de Ven

Functie: Secretaris

Portefeuille: Studentenzaken – Regeling Profileringsfonds (RPF), OWee/KMT, Ontplooiing

Specialisatie: Onderzoeksreis

Overleg: Facultair Overleg (FO)

Email: Mart@oras.nl

 

 

Caspar Boersma

Functie: Penningmeester

Portefeuille: Faciliteiten – Campus

Specialisatie: Financien TU Delft

Email: Caspar@oras.nl

 

 

 

Femke van Giessen

Functie: Vice-President

Portefeuille: Studentenzaken – X (voormalig S&C), Internationalisering, Integriteit

Specialisatie: Campagneteam

Overleg: Communication TU Delft

Email: Femke@oras.nl

 

 

Charlotte Kaanen

Functie: Commissaris Extern

Portefeuille: Faciliteiten – ICT

Specialisatie: Campagneteam

Overleg: Studieverenigingen Raad (SVR), Verenigings Raad (VeRa)

Email: Charlotte@oras.nl

 

 

Jip de Meijer

Functie: Commissaris Marketing

Portefeuille: Onderwijs

Specialisatie: Bestuur ORAS

Overleg: Studieverenigingen Raad – Onderwijs (SVR – O)

Email: Jip@oras.nl

 

 

Louis Marting

Functie: Commissaris Communicatie

Portefeuille: Onderwijs

Specialisatie: Onderzoeksreis

Overleg: Interstedelijk Studenten Overleg (ISO)

Email: Louis@oras.nl

Gesponsord door